‏54.00 ₪
+ ‏39.99 ₪ משלוח

משמר הניפ

מחיר: ‏54.00 ₪
‏54.00 ₪ + ‏39.99 ₪ משלוח

במלאי

שילוח תוך 24 שעות

אנו מקבלים את אמצעי התשלום הבאים

תיאור

NipGuards הוא מוצר מוזר ש-99.9% מהאוכלוסייה האנושית לעולם לא יזדקקו לו. NipGuards חוללה מהפכה בשוק להגנה מפני שפשוף ושחיקה כואבים של פטמות. לפני NipGuards, ספורטאי סיבולת היו בדרך כלל לחוות chafing פטמה על אימונים מורחבים כתוצאה זיעה מיובשת ומלחי גוף מתנהג כמו נייר זכוכית בין החזה לחולצה (או חליפת צלילה). תופעה כואבת זו הוגברה אם האימון התרחש בתנאי מזג אוויר גרועים כמו גשם, חום, שלג, רוחות כבדות או לחות גבוהה. עבור רוב הספורטאים, שפשוף הפטמות הוגבל לתחושת עוקץ קלה אך כואבת - עם "הפתעה" כואבת מאוד שלעתים קרובות מורגשת לראשונה במקלחת לאחר האימון. שריטות חמורות יותר, מדממות בגלוי על קצה הפטמה לא היו נדירות. לפני NipGuards, מגוון פתרונות לעשות משמרת הוכיחו בעיקר לא יעיל. תחבושות או סרט הדבקה שדבק בחזה היו נופלים שוב ושוב עקב זיעה או שיער חזה שהורס את הדבק. ג'לי על בסיס נפט מבולגן היה לשפשף את צריך להיות מיושם מחדש לאורך כל האימון, רק כדי לשפשף שוב... וגם היה מכתים חולצות. מבט מלפנים ומאוחם: NipGuards עוצבו ופטנט (על ידי רצי מרתון) כפתרון חסין תקלות למניעת שפשוף ושחיקה של פטמות ללא צורך בהחלמה מחדש במהלך אימון וללא חולצות מכתימות. NipGuards יעילים בכל מרחק ובכל תנאי מזג האוויר. למעשה, NipGuards מובטחים 100% לעבוד במבחנים המפרכים ביותר של סיבולת אנושית ובתנאי מזג האוויר הקיצוניים ביותר. בין אם מדובר בריצת אימונים פשוטה או בתחרות במרתון אולטרה-מרתון של 160 ק"מ או בטריאתלון מלא, NipGuards® הם דרך מוכחת ויעילה למנוע שפשוף ושחיקה מיותרים של פטמות. NipGuards להשתמש בטוח, דבק רפואי כי מוחל ישירות על הבסיס של הפטמה ולא את החזה – כך זיעה אינה משפיעה על דבק – ושיער החזה רק צריך להיות דחף משם. NipGuards עמידים למים ויעילים בגשם. טריאתלטים גם ללבוש NipGuards מתחת חליפות צלילה ולשמור אותם על המירוץ כולו. המרכז החלול של כל NipGuard מאפשר לקצה הפטמה להישאר מוגן מבלי דבק מעצבן מטויח על החלק הרגיש ביותר של הפטמה. כל זוג חד פעמי של NipGuards מתאים לאימון אחד - בדרך כלל אימון למרחקים ארוכים או תחרות. אם ריצה דרך כאב הוא מה שאתה עושה הכי טוב, אז תן NipGuards לעזור לך רק להרגיש את הכאב הטוב.

משלוחים והחזרות

המוצרים נשלחים על ידי קמעונאי Fruugo הפרטיים, הממוקמים ברחבי אירופה ובשאר העולם. זמני האספקה ומחירי המשלוח משתנים בהתאם למיקום הקמעונאי, למדינת היעד ולשיטת המשלוח שנבחרה. הצג את פרטי המשלוח המלאים

שילוח תוך 24 שעות

משלוח רגיל בין יום ה׳ 09 דצמבר 2021–יום ד׳ 22 דצמבר 2021 · ‏39.99 ₪

האפשרות הפופולרית ביותר שלנו, אידאלית עבור רוב הלקוחות שלנו.
משלוח מ- בריטניה.

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים שאתם מזמינים יישלחו אליכם במלואם ובהתאם למפרט שלכם. עם זאת, אם תקבלו הזמנה חלקית, או פריטים שונים מאלו שהזמנתם, או שיש סיבה אחרת לכך שאינכם מרוצים מההזמנה, באפשרותכם להחזיר את ההזמנה, או כל אחד מהמוצרים הכלולים בהזמנה, ולקבל החזר מלא עבור הפריטים. הצג מדיניות ההחזרים המלאה.

For Runners By Runners

כתובת: Office 12, Itec Business Park, Newry, County Down, BT35 6DN, בריטניה
VRN קמעונאי: GB105006769
מספר חברה: GB105006769