דיוק מדיניות התוכן

עודכן: 13 במאי, 2024

הקדמה

חברת Fruugo פועלת כשוק בו קמעונאים צד שלישי מנהלים את החנויות שלהם, דואגים לתחזוקת המלאי, מתפעלים את מערך המשלוחים ושומרים באופן עצמאי על פעילות בהתאם לחוק החל. חברת Fruugo אך ורק מציעה פלטפורמת אירוח, ומכאן שאינה מייצרת סחורות, דואגת לתחזוקת מלאי בחנות או מנהלת את מערך המשלוחים עבור בעלי חנויות בפלטפורמה. התוכן בפלטפורמה נוצר על ידי מוכרים עצמאיים שאינם פועלים כעובדים, סוכנים או נציגים מטעמה של Fruugo.

Fruugo מחייבת את ההקמעונאים המשתמשים בפלטפורמה שלה לפעול בהתאם לכל החוקים, הכללים והתקנות הרלוונטיים לדפי המוצרים שלהם ולחוק המקומי במדינה בה רשומה פעילות החנות. בכך נכללים קבלת הרשאות או אישורים מרשויות רגולטוריות מקומיות או מבעלי מותגים למכירה בהתאם לצורך כמו גם הפצה או קידום של מוצרים הרשומים בקטלוגים של אותן חנויות.

יש לעיין בקפידה במדיניות דיוק התוכן המוצגת להלן, מכיוון שמפורט בה המידע מלא בנוגע לשינויים פוטנציאליים שיכולים לחול על מוצרים רלוונטיים המצויים בדפי מוצרים מסויימים המסופקים על ידי קמעונאים בפלטפורמת Fruugo.

בנוסף, אנא יש לקרוא את תנאי השימוש של חברת Fruugo, בהם מפורט מידע נוסף בנוגע לשימוש שלכם בתוכן, בתוכנה ובשירותים המוצעים בפלטפורמה.

מבחר צבעים

על אף מאמצינו להבטיח שתמונות המוצר יציגו את צבעי המוצר בצורה מדוייקת, יש לקחת בחשבון שצבעי המוצר בפועל עשויים להשתנות מאלה המוצגים על המסך שלכם עקב הבדלים במצגים ובהגדרות.

תרגומי שפות

לתשומת ליבכם, תיאורי המוצרים מתורגמים הן באופן ידני והן באמצעות כלי תרגום ממוחשבים ולכן יש לקחת זאת בחשבון בעת גלישה באתרים בהם התוכן מתורגם לשפה שונה משפת המקור.

מידות מוצרים

אנו מצפים מהקמעונאים שלנו להתאים את גדלי המוצרים שלהם לקהל היעד שלהם. לפיכך, אנו ממליצים לכם לקרוא בקפידה את תיאור המוצר וזאת על מנת לוודא שהמידות המצוינות תואמות למידות בשוק המקומי שלכם. לידיעתכם, ניתן למצוא את דף התצוגה של המדינה הרלוונטית בתחתית הדף או בשורת כתובת האתר.

יש לזכור שישנה אפשרות המידות ישתנו באופן משמעותי ממותג אחד לאחר.

מוצרי אלקטרוניקה

על הקמעונאים לוודא שהמוצרים ודפי המוצרים המוצעים מטעמם עומדים בתקני המוצר המחייבים ובדרישות החוק של מדינת המוצא והיעד של משלוחי המוצרים. בנוסף, עליהם להבטיח שכל המוצרים ורישומיהם יפעלו בהתאם לחוקים, לתקנות ולתקני בטיחות מוצרים מקומיים, ונושאים תוויות תואמות למוצרים.

עבור פריטים שנרכשו לשימוש במדינות אחרות ממדינות שוק היעד העיקרי, על הלקוחות לקחת בחשבון שייתכן שיהיה צורך במתאמים/ממירים שלא יהיו כלולים במשלוח. באחריות הלקוח לרכוש אותם בנוסף במידת הצורך.

תוויות ואזהרות

תחת התנאים וההגבלות הקבועים במדיניות Fruugo בנוגע לקמעונאים, על כל בעלי חנות קמעונאית לאשר ולהסכים כי הם מחויבים לציית לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים, לרבות חוקי בטיחות מוצרים, עבור המוצרים שהם מפרסמים ומציעים למכירה בפלטפורמת Fruugo Marketplace. בכך נכללות כל האזהרות והתוויות בהתאם לכל המוצר. Fruugo אינה נושאת באחריות לדיוק נכונותן של תוויות ואזהרות אלו.

תרופות במרשם

Fruugo מטילה הגבלות מחמירות על מכירת תרופות ומכשור רפואי בהתאם למדיניות המוצרים האסורים שלה. במידה והפריט שברצונכם לרכוש מצריך מרשם רשמי לצורך ייבוא לארצכם, ייתכן ותידרשו להציג מרשם זה לצורך שחרור החבילה מהמכס. Fruugo אינה לוקחת על כך כל אחריות.

אי דיוקים בתמחור ובתיאור מוצרים

קמעונאים נושאים באחריות המלאה למחירים המוצגים ולתוכן תיאור המוצרים המוצג בדפי המוצרים שלהם. Fruugo אינה אחראית לאף אי דיוק או שגיאה בתמחור או בתיאורי מוצרים.

לעיתים, עלולות להתרחש שגיאות בתמחור או בתיאור מוצרים. במקרים אלו, אין Fruugo מחויבת לספק את הסחורה במחיר השגוי או בהתאם לתיאור השגוי, שפורסם או לספק אותה בכלל. Fruugo שומרת את הזכות לתקן כל שגיאה שכזו בהתאם לצורך.

על פי שיקול דעת החברה, ייתכן ובמקרה שכזה הזמנתכם תבוטל והתשלום יוחזר ללקוח או שייעשו מאמצים סבירים ליצור קשר עם הלקוח במטרה לבדוק את אפשרות משלוח ההזמנה במחיר או בתיאור המתוקנים. אם לא תתאפשר יצירת קשר או במידה והלקוח בוחר שלא להמשיך בהזמנה תחת התנאים המתוקנים, ההזמנה תבוטל וייתבצע החזר כספי עבור המוצר.

Fruugo מקפידה על מדיניות אפס סובלנות כלפי התנהגות בלתי הולמת של קמעונאים או פרסום תיאורי מוצרים מטעים. על המעונאי להבטיח את דיוק המדע המוצג בדפי המוצר. כל הכותרות, התמונות, המחירים ותיאורי המוצר חייבים להציג את הפריט הנמכר בצורה נאמנה ואמינה. במידה ותתגלה פעילות של קמעונאי שמטרתה להטעות לקוחות באמצעות אי דיוקים, חוסר עקביות או חוסר בהירות, פעילותו עשוייה להיחקר תחת נוהל הפעולה הסטנדרטי הפנימי של Fruugo, ותוצאות החקירה עולות להוביל להסרתו מהפלטפורמה.

שירות לקוחות

במקרים מסוימים, Fruugo עשויה להתערב במחלוקות בין לקוח לקמעונאי במטרה לסייע בפתרון במידה והם אינם מצליחים להגיע לפתרון באופן עצמאי. לשאלות לאחר רכישה, הינכם מוזמנים לפנות אלינו דרך מרכז העזרה המקוון שלנו.