דיוק התוכן

הבדלי צבע

אף שנעשה כל מאמץ להבטיח שתמונות המוצרים ישקפו את הצבעים באופן המדויק ביותר, יש לציין שצבעי המוצר האמיתיים עשויים להיות שונים מאלה הנראים על המסך בגלל הבדלים בצגים ובהגדרות.


תרגומי שפות

ייתכן שתיאורי המוצרים יתורגמו ידנית או בתרגום אוטומטי. אלה אינם התיאורים המדויקים של המוצר, הם מסופקים להדרכה בלבד ואין לסמוך עליהם בכל הנוגע לחוזה המכירה.


מידות המוצרים

הגדלים המוצגים יהיו הגדלים עבור מדינת הקמעונאי. כך למשל אם הקמעונאי מבוסס בבריטניה, בחירת מידת הנעליים היא גודל נעליים רגיל בבריטניה, אלא אם כן צוין אחרת. שים לב, מדינת הקמעונאי מוצגת בכל עמוד מוצר תחת פרטי המסירה. אם אינך בטוח אנא פנה לשירות הלקוחות לקבלת מידע נוסף.

המרות גודל משתנות במידה ניכרת ממותג למותג, לכן אנו ממליצים לבדוק באתר הרשמי של היצרן כדי לוודא את דיוק ההמרות.


מוצרים אלקטרוניים:

תקע התקע של מוצרי חשמל המופעלים בדרך כלל יותקן עם התקע למדינת הקמעונאי, אלא אם כן צוין אחרת. ההספק / המתח של פריטי חשמל יתאימו בדרך כלל לשימוש במדינה הקמעונאית. מדינת הקמעונאי מוצגת בכל עמוד מוצר. אם אינך בטוח אנא פנה לשירות הלקוחות לקבלת מידע נוסף.
פריטים שנרכשו לשימוש במדינות אחרות עשויים לדרוש מתאמים / ממירים, אשר לא תמיד מסופקים על ידי הקמעונאי, ובאחריות הלקוחות למצוא אותם במידת הצורך.


מרשמים

אם פריט שאת/ה קונה אינו דורש מרשם כדי לייבאו למדינה שלך, ייתכן שהמכס ידרוש אותו כדי לשחרר את הפריט.Fruugo אינו נושא בשום אחריות לכך, אך ישתדל לעזור לך.


אי דיוקים במחיר ובתיאור

נקטנו אמצעי זהירות סבירים כדי להבטיח שהמחירים והתיאורים המוצגים באתר יהיו נכונים. לא ניתן להטיל על Fruugo את האחריות לאי דיוקים או שגיאות בתמחור או בתיאורים.

מעת לעת מתגלה טעות ומוצרים מתומחרים או מתואים לא נכון, ואז איננו מחויבים לספק את המוצרים במחיר השגוי או לפי התיאור השגוי או בכלל. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות מעת לעת. לפי שיקול דעתנו, נבטל את הזמנתך ונחזיר לך את הכסף לפי המחיר ששילמת או שנעשה מאמצים סבירים ליצור איתך קשר ולשאול אם ברצונך להמשך בהזמנה לפני המחיר או התיאור הנכון. אם לא נצליח ליצור איתך קשר או אם לא תרצה/י להמשיך בהזמנה לפי המחיר או התיאור הנכון, נבטל את ההזמנה ונחזיר את כספך לפי המחיר ששילמת.