דמי מכס

משלוחים ממדינה אחת של האיחוד האירופי למדינה אחרת אינם כרוכים בחיובי מכס.

עם זאת ניתן להטיל מכס על סחורות מיובאות בין מדינות אחרות. החיובים מבוססים על מספר משתנים שאין לנו שליטה עליהם וככאלה איננו יכולים לספר לך על חיובים פוטנציאליים עקב שינויים משמעותיים בין מדינה למדינה. אנא פנה למשרד המכס המקומי שלך לקבלת מידע נוסף אודות חיובי מכס ספציפיים למדינתך.

החזר דמי מכס:

אם ההזמנה שלך מחויבת בתשלום מכס תוכל לפנות לשירות הלקוחות של Fruugo כדי להגיש תביעה להחזר. יהיה עליך לשלם תחילה את דמי המכס ולספק הוכחה לחיובים כדי לתבוע בהצלחה

כדי להגיש תביעה חזור לדף והשתמש במרכז העזרה האינטראקטיבי שלנו כדי לענות על כמה שאלות ולהתחיל בעבודה.

אם תבטל ותחזיר את הזמנתך וגבת חיוב מכס:

חיובי מכס לא יוחזרו במקרה זה, עם זאת, תוכל ליצור קשר עם משרד המכס המקומי שלך, שעשוי להיות מסוגל לתמוך בך בבקשה להחזר ישירות מהם.

אם אתה מחזיר את הפריטים שלך להחזר לאחר שהוחזר לך עבור מכס:

אנו נוכל להחזיר לך רק עד לשווי הכולל של ההזמנה המקורית שלך ולכן ננכה את סכום דמי המכס שהוחזרו כבר מההחזר זה. אנו נספק לך הוכחת החזרה במקרה שתרצה להחזיר את המע"מ מרשויות המכס במדינתך.

עיכוב עמילות מכס

אישור מכס הוא הליך הכרחי בהתרת סחורות המועברות למדינה. התהליך בדרך כלל לוקח מספר דקות או שעות, אך זה יכול להימשך זמן רב יותר אם הסחורה נבחרת לבדיקה או בזמן שיא התנועה (כלומר חג המולד).

לוחות הזמנים המשוערים שלנו למשלוח אינם כוללים זמני ניקוי מכס.

מרשמים לייבוא

פריטים מסוימים דורשים מרשם לייבוא לארצך. אם זה נדרש לשחרור החבילה אליך, אנא צור איתנו קשר ונשתדל לעזור לך. Fruugo אינו מקבל שום אחריות למצב זה.