מְסִירָה

לוחות זמנים למסירה

לוחות הזמנים של אספקה תלויים בגורמים רבים, כולל הבחירות שתבצע במהלך הקופה לשיטת המסירה.

מיקום הקמעונאי וזמן המסירה המשוער מוצגים כאשר אתה לוחץ על הקטע "משלוח" בדף המוצר.

משלוח מקומי סטנדרטי - כאשר מדינת הקמעונאית ומדינת המסירה זהות, נמשכים כ- 2-5 ימים ממשלוח. בדרך כלל אפשרות המסירה הרגילה אינה מספקת מעקב או שירות הוכחת מסירה.

משלוח בינלאומי סטנדרטי - כאשר מדינת הקמעונאית ומדינת המסירה אינן זהות, אורכת כ- 5-14 ימי עסקים מהמשלוח. בדרך כלל אפשרות המסירה הרגילה אינה מספקת מעקב או שירות הוכחת מסירה.

משלוח מקומי אקספרס - כאשר מדינת הקמעונאית ומדינת המסירה זהות), לוקח כ- 1-2 ימי עסקים מהמשלוח. בדרך כלל אפשרויות המשלוח המהיר מספקות מעקב והוכחת מסירה.

משלוח בינלאומי אקספרס - כאשר מדינת הקמעונאית ומדינת המסירה אינן זהות, אורכת 3-7 ימי עסקים מהמשלוח. בדרך כלל אפשרויות המשלוח המהיר מספקות מעקב והוכחת מסירה.

ייתכן שתידרש חתימה עם הקבלה.

כאשר אפשרויות משלוח שונות זמינות, תוכל לבצע את הבחירה שלך במהלך התשלום. אנו שוק וככאלה האפשרויות עשויות להיות שונות לגבי פריטים בסל שלך.

שימו לב: כמו בכל שירות משלוחים, לוחות הזמנים הם אומדנים, לא ניתן להבטיח אותם ואינם כוללים זמני פינוי מכס שאינם בשליטתנו. באופן ספציפי למשלוחים לדרום אפריקה, אנא הוסף זמן נוסף עקב עיכובים במכס ובדואר הדרום אפריקאי.
* אנא קרא את מדיניות Covid שלנו למידע נוסף המשפיע על המסירה.


עלויות משלוח

דמי המשלוח תלויים בגורמים רבים, כולל הבחירות שתבצע במהלך ביצוע הצ'ק אופן המסירה.

מחירי המשלוח המוצגים בדפי המוצרים שלנו מניחים משלוח במדינה של אתר המדינה Fruugo שאתה צופה בו. לדוגמה, אם אתה גולש ב- fruugo.es, מחירי המשלוח המוצגים חלים למשלוח בתוך ספרד. אם תשנה את יעד מדינת המשלוח במהלך הצ'ק-אאוט, החיובים יעודכנו בהתאם.

אם יש לך חשבון Fruugo, תוכל לבחור לשנות את ארץ המסירה עבור חשבונך על ידי:

  1. נכנסת לחשבון שלך
  2. בחירת החשבון שלך
  3. בחירת פרטים אישיים
  4. עדכון ארץ המסירה

זה יתאים את עלויות המשלוח במסכי מידע על המוצר.

עלויות המשלוח הכוללות מוצגות בדף הסופי של הקופה לפני שתגיש את ההזמנה. לידיעתך, חשוב לבחור את מדינת המסירה הנכונה במהלך הצ'ק-אאוט, הזמנתך תבוטל במידה וכתובת המסירה אינה תואמת לארץ המסירה מכיוון שהחיובים חושבו בצורה שגויה.

אם מתרחשים דמי היטל משלוח נוספים בהזמנתך, כגון אם משקל המוצר עולה על קצבת השליחויות או משלוח ליעד מרוחק, ניצור איתך קשר ותוכל לבחור להמשיך או לבטל את ההזמנה.


הגבלות כתובת למשלוח

אנו משלחים כעת ל -42 מדינות:

אוסטרליה, אוסטריה, בחריין, בלגיה, קנדה, סין, צ'כיה, דנמרק, מצרים, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, הודו, אירלנד, ישראל, איטליה, יפן, לוקסמבורג, מלזיה, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, הפיליפינים , פולין, פורטוגל, קטאר, רומניה, רוסיה, ערב הסעודית, סינגפור, סלובקיה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, שבדיה, שוויץ, טורקיה, בריטניה, איחוד האמירויות הערביות, ארה"ב.

עלינו לעמוד בתקנות לאומיות ובינלאומיות המסדירות את הובלת מוצרים מסוימים ליעדים מסוימים. מגבלות משלוח ספציפיות לארץ אלה פירושן שלא כל המוצרים זמינים למשלוח לכל היעדים.

אנו מציגים בפניך מוצרים שזמינים למשלוח בארצך.

אנו נעביר רק הזמנות לכתובת תחנת חבילה בה סופקה כתובת החיוב הרשומה של כרטיס התשלום במהלך הקופה.


שליחים

הקמעונאים שלנו משתמשים במגוון רחב של שליחים גלובליים מובילים ושירותי דואר מקומיים כדי לספק את ההזמנות שלך בהתאם למוצא ומדינת היעד וסוג המוצר.

למרבה הצער, לא תוכל לבחור שליח ספציפי.

עם ההגעה לארצך, ייתכן שהחבילה שלך תועבר לשירות הדואר המקומי שלך וייתכן שתצטרך לאסוף את החבילה שלך מנקודת איסוף מקומית.